Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У прикордонній службі пояснили, чому у пункті пропуску “Шегині” утворилася велика черга
10 Червня, 20:05

У прикордонній службі пояснили, чому у пункті пропуску “Шегині” утворилася велика черга

Впродовж останніх днів на пішохідному пункті пропуску “Шегині” утворилася велика черга із бажаючих перетнути кордон з Польщею. У Державній прикордонній службі України повідомили, що затримок з боку української сторони немає. Прикордонники працюють ритмічно.

Нагадаємо, люди стоять у черзі по 12 годин, щоб перетнути кордон. Швидкість черги – 10 м на годину, черга до туалету – година-півтори.

“Через карантинні заходи введені в Польщі, зросла тривалість проведення польською стороною контрольних процедур. Усім особам, які прибувають в Польщу, проводять температурний скринінг, також щодо них здійснюють санітарний контроль. Окремі категорії подорожуючих скеровують на карантин. Також прикордонники збирають інформацію про місце проживання особи на обов’язковому карантині (воєводство/повіт, назва місцевості, вулиця, номер будинку або квартири, поштовий код, номер контактного телефону). Крім того, щогодини, протягом 10 хвилин, проводять санітарну обробку приміщень, у яких здійснюються контрольні операції”, – кажуть у Держприкордонслужбі.

Проведення таких заходів збільшує час оформлення осіб польською стороною. Як результат, громадянам після проходження усіх видів контролю на вихід з України доводиться по декілька годин очікувати, аби потрапити на територію Польщі. Перед польським пунктом пропуску виникає значне накопичення осіб, інколи в черзі одночасно може перебувати близько 400 осіб.

Прикордонники просять громадян по можливості обирати для перетину кордону автомобільні пункти пропуску.

Фото: соціальні мережі.

Схожі новини