У психіатричній лікарні “Заклад”на Миколаївщині лікуватимуть узалежнених | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У психіатричній лікарні “Заклад”на Миколаївщині лікуватимуть узалежнених
03 Листопада, 16:08
logo-black

У психіатричній лікарні “Заклад”на Миколаївщині лікуватимуть узалежнених

Вікторія Ничта

У психіатричній лікарні «Заклад» на Миколаївщині створено новий структурний підрозділ — відділення для терапії узалежнень, яке дасть можливість покращити надання медичної допомоги пацієнтам, які страждають на різні види залежності.

“Запитаєте, чому розпочали розширення лікарні саме із такого відділення, — каже директор установи Юрій Шипов. – А тут усе просто. По-перше, це дасть нам змогу залучити додаткові кошти й дозволить потроху вилізати із боргової ями. А, по-друге,  саме різноманітні залежності є проблемою номер один 21 століття. Боротися з залежністю самостійно можливо, але перемогти її власними силами дуже складно. Це хвороби не тільки психологічного, а й фізичного характеру, тому лікування такого роду залежностей краще проводити під наглядом спеціалістів. Залежність від різних речовин і станів – це серйозні захворювання психіки, які ведуть до численних наслідків не тільки для здоров’я, але і всього оточення хворої людини. Вони мають фізіологічні, психологічні, фінансові, соціальні, поведінкові, комунікативні та інші наслідки, тому вимагають адекватного і професійного лікування. А із появою у нас такого відділення ми можемо кваліфіковано допомагати таким пацієнтам”.

Медики лікарні «Заклад» мають великі сподівання, що покращені умови лікування сприятимуть якнайшвидшому одужанню пацієнтів та повернення їх до нормального способу життя. Тим більше, що таких залежних пацієнтів до психлікарні звертається чимало, серед них є і воїни АТО.

“У новоствореному відділенні, — продовжує Юрій Шипов, — ми провели капітальний ремонт. Обладнали палату для детоксикації з окремим санвузлом. Створили сестринський пост з панорамним вікном, що дає можливість цілодобового та безперервного спостерігати за станом кожного пацієнта. Також обладнали окрему палату для психологічної та соціальної реабілітації, яка сприятиме соціалізації та адаптації пацієнтів після активного медикаментозного лікування. А, що основне, у нас справді працюють професіонали, які нададуть фахову медичну допомогу”.

Відео