У Радехові чоловік відром крав щебінь з дороги (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Радехові чоловік відром крав щебінь з дороги (Відео)
06 Травня, 13:48
logo-black

У Радехові чоловік відром крав щебінь з дороги (Відео)

Антоніна Скляренко

Мешканці Радехова виклали у соціальній мережі цікаве відео. На ньому видно, як чоловік просто у відро згортає щебінь, який насипали на дорогу для заливання асфальту. Поки ремонтники відпочивали, той носив матеріал собі на подвір’я.

«Це просто шок, що роблять люди. Потім водії жаліються, що ями. Ну як так з-під самого носа красти, бо на господарці знадобиться. Піддони, які відгороджували доступ авто до рова, теж розтягнули майже відразу», – пишуть під постом радехівчани.

Без коментарів…

Опубліковано Igor Dutko Субота, 4 травня 2019 р.

 

Дорога, з якої чоловік брав щебінь, – державного значення. Ремонтують її другий рік.

«Це вулиця Стоянівська. Там якраз пролягає траса Львів-Луцьк. Почали її ремонтувати торік. Міняли водопровід. Сам шмат дороги невеликий, десь 500 метрів, але вкрай важливий», – каже LMN депутат Радехівської міської ради Юрій Фольварочний.

У міській раді кажуть, завершити ремонт дороги заважають погодні умови. Так би вже полотно залили асфальтом.

«Загорнули рови, підсипали піском, потім щебнем, далі має бути асфальтне покриття. Всі роботи виконував один підрядник. Зараз чекаємо сприятливої погоди, щоб все закінчити. Відео, як розкрадають щебень, також побачив у соцмережі. Якраз з’ясовуємо, що це за людина. Звернемось у поліцію. За такі дії має бути відповідне покарання», – говорить LMN заступник міського голови Радехова Михайло Макар.

Відео