У Самборі мешканці продовжують боротьбу проти прихильників путіна: поліція вирішила не втручатися | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Самборі мешканці продовжують боротьбу проти прихильників путіна: поліція вирішила не втручатися
20 Вересня, 17:44
logo-black

У Самборі мешканці продовжують боротьбу проти прихильників путіна: поліція вирішила не втручатися

“Слуги ФСБ росії”  — плакат із таким написом з’явився біля одного із приватних будинків у Самборі. Як повідомили LMN місцеві мешканці, у приватному будинку на вулиці Шашкевича уже кілька місяців збираються прибічники російської церкви та путіна. І таким написом громада висловила своє обурення.

“Люди, які раніше ходили до московської церкви, після вторгнення, почали збиратися у приватному будинку. Вони збираються тут щосуботи на вечірню службу, щонеділі та на свята. Приблизно 20 людей приходить”, — розповіла LMN місцева мешканка.

Нагадаємо, про діяльність прихильників російської церкви у Самборі ми писали ще у липні цього року. 

Місцеві мешканці двічі зверталися до правоохоронних органів з вимогою заборонити ці зібрання. Додамо також, що 19 квітня на сесії Самбірської мерії прийняли рішення про заборону діяльності у Самборі української православної церкви (московського патріархату).

Проте, правоохоронці Самбірщини вважають, що навіть під час війни у нас не може бути обмежень за релігійними переконаннями. Такий висновок робимо із відповіді т.в.о. начальника Самбірського районного відділу поліції Василя Голубця.

Поліціянти Самбора також відповіли мешканцям, що в Україні не існує Закону, який би забороняв на її території діяльність УПЦ МП. Розв’язувати питання делегували меру та СБУ.

 

 

Відео