Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі на святкуванні дня народження отруїлася півторарічна дитина
04 Жовтня, 11:57

У Самборі на святкуванні дня народження отруїлася півторарічна дитина

1-2 жовтня в інфекційне відділення Самбірської центральної райлікарні з симптомами гострої кишкової інфекції звернулося четверо людей. Усі напередодні харчувалися у місцевому кафе «Соната». Серед госпіталізованих – троє дорослих і одна дитина, повідомив департамент охорони здоров’я ЛОДА.

Головний лікар Самбірської лікарні Богдан Марчук каже, що ці пацієнти по медичну допомогу звернулися на третю добу, повідомляє ZAXID.NET.

«Що спровокувало гостру кишкову інфекцію, наразі невідомо. Пацієнтам надали відповідну допомогу, двоє з них не захотіли залишатися в лікарні. Станом на ранок 4 жовтня залишилася в лікарні лише одна відвідувачка кафе і 1,5-річна дитина. Зі слів матері, дівчинка в кафе їла курячі яйця», – каже Богдан Марчук.

Заступниця начальника управління Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Улашина повідомила журналістам цього ж сайту, що у кафе «Соната» відвідувачі святкували день народження, на якому було півсотні гостей.

«У кафе вчора і сьогодні проводиться відповідна перевірка. Вона ще не завершена, але вже виявлено низку порушень: там порушена потоковість, тобто всі процеси виробництва відбувалися в одному приміщенні. Відсутнє відповідне маркування інвентарю, немає відповідного місця для обробки яєць. Серед спільних страв, які споживали відвідувачі, що потрапили до лікарні, були салати, до складу яких входили курячі і перепелині яйця», – каже Олена Улашина.

У соцмережах люди пишуть, що отруєних значно більше, але не всі зверталися по допомогу до медиків. Більшість лікується вдома. У всіх однакові симптоми: висока температура, нудота, блювота, болі в животі.

Кафе закрили на 10 днів для перевірки.

Нагадаємо, що на власників ресторану «Фазенда» на Яворівщині, в якому отруїлися люди, відкрили кримінальне провадження.

Фото6 з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 4071
Схожі новини