Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У селі на Миколаївщині будують Народний дім з душовими кімнатами
28 Травня, 11:56
logo-black

У селі на Миколаївщині будують Народний дім з душовими кімнатами

Вікторія Флагман

У селі Березина Миколаївського району зводять культурно-просвітницький центр. Раніше тут ніколи не було Народного дому.

«Ідея будівництва такого центру виникла давно, але у районному бюджеті на це постійно не вистачало коштів, – розповідає LMN голова Миколаївської райради Тарас Зубрицький. Саме з його ініціативи розпочалося будівництво цього об’єкту. – Та коли березинчани почали активно обговорювати цю проблему на різноманітних зібраннях, вирішив, що Народний Дім треба будувати. Розпочали із написання проекту на конкурс у Державний фонд регіонального розвитку. І завдяки професійності і старанням спеціалістів райради вдалося перемогти».

На спорудження центру надійшло понад 3 млн грн із держбюджету.

«Цього вистачило для старту, і вже у жовтні минулого року, як то кажуть, заклали «перший камінь», – каже Зубрицький. – Звичайно, тих коштів нам не вистачило, адже самі розумієте, що звести нову будівлю, а ще й таку, сьогодні недешево. Тож виділили ще 500 тисяч із районного бюджету, 2,2 мільйони гривень отримали із бюджету Березинської сільради. А щоб довести усе до ладу, Львівська обласна рада цього року виділила 1 мільйон гривень».

Будівля кардинально вирізняється від вже діючих Народних домів на Миколаївщині. Тут змонтовано велику літню сцену, обладнано внутрішні вбиральні, роздягалки та навіть душові. Урочисте відкриття культурно-просвітницького центру заплановане на 25 серпня.

Фото: Вікторія Флагман

61425961_314915192734892_6072140315437826048_n
Схожі новини