Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У шахті на Сокальщині загинув гірник з 10-річним стажем
24 Березня, 11:57
logo-black

У шахті на Сокальщині загинув гірник з 10-річним стажем

Юлія Швидко

Учора 41-річний Ярослав Лунич, гірник очисного забою шахти «Надія», що у селі Сілець Сокальського району, вийшов на роботу у третю зміну. Уночі спустився на глибину 500 м. На нього обвалилася порода. Чоловік загинув на місці.

«Ярослав працював на конвеєрному штреку. Він – досвідчений гірник, 10 років на шахті видобував вугілля. Біля третьої ночі на нього обвалилася порода. Ніхто не міг припустити, що таке трапиться. Наші шахтарі мають усі необхідні засоби захисту. От тільки гірничий тиск важко передбачити. За вісім років на нашій шахті це перший такий нещасний випадок. Зараз на місці працює комісія. Після своєї роботи дасть точнішу оцінку ситуації», – розповідає LMN виконуючий обов’язки головного інженера шахти «Надія» Олег Казібрід.

Ярослав Лунич зі сім’єю мешкав у місті Червоноград. Мав двоє дітей – 23-річного сина та 20-річну доньку.

«Його син – теж гірник, у нас на шахті працює, – додає Олег Казібрід. – Цей нещасний випадок зайвий раз підтвердив, якою небезпечною є робота шахтаря. І задуматися, як вона має фінансуватися».

Через обвал більше ніхто з працівників шахти не постраждав. Зараз рятувальний загін проводить розкопувальні роботи. Поліція за фактом загибелі шахтаря відкрила кримінальне провадження.

Фото: ілюстративне

Схожі новини