Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У школах Львова знайшли роботу шестеро вимушено переміщених українців
07 Квітня, 10:05

У школах Львова знайшли роботу шестеро вимушено переміщених українців

У львівських школах працевлаштували шість осіб, з числа тих, хто переїхав до Львова, тікаючи від війни. Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Зокрема, у ліцей ім. Василя Симоненка вчителем інформатики працевлаштувався киянин, який із сім’єю переїхав до Львова і вже проводить уроки для ліцеїстів.

Школа №22 знайшла собі заступницю директора з господарських питань досить випадково: жінка прийшла у цей навчальний заклад записати дітей на навчання та дізналась про цю вакансію. Оскільки найближчим часом повернутись додому вона не зможе, юристка із Житомирської області почала працювати у школі.

Історія педагога-організатора з ліцею ім. І Пулюя також розпочалась із влаштування дітей у школу. Під час спілкування з директоркою художниці і мисткині з Києва запропонували вакансію в цьому ліцеї.

Ліцей №15 тимчасово взяв на роботу нового вчителя фізичного виховання, поки їхній працівник захищає Україну на фронті. Новий вчитель переїхав до Львова з Маріуполя.

До школи №44 лаборанткою влаштувалась колишня випускниця цієї школи, яка дотепер жила і працювала у Києві.

Двічі вимушена переселенка Аліна (спочатку із окупованого Луганська, а потім – із обстріляного Києва) дізналась про вакансію психолога в початковій школі «Один, два, три» із сайту навчального закладу. Після співбесіди директорка школи взяла її на роботу і дуже задоволена методами спілкування з дітьми, адже вона має досвід роботи психологом.

Нагадаємо, зараз шкільне навчання дітей у Львові відбувається дистанційно.

Схожі новини