У Славську просять не випускати домашніх собак за подвір’я | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Славську просять не випускати домашніх собак за подвір’я
05 Лютого, 13:43

У Славську просять не випускати домашніх собак за подвір’я

Єгерська служба Славського лісового господарства звернулася до місцевих мешканців. Просить не випускати за межі власного подвір’я собак. Вони нападають на диких тварин, які через сніги спустилися ближче до селища.

«Великими зусиллями нам вдалося збільшити поголів’я дикої кози. Але ця зима видалась для них важкою. Високі сніги – справжнє випробування для кіз та оленів в горах. Тому вони зараз ближче спустилися до долин. Їм тут легше знайти корм та перебути несприятливі зимові умови. Але спускаючись ближче до села, тварини стають легкою здобиччю для бродячих та безпритульних собак. Які нападають та роздерають їх», – кажуть у ДП “Славське лісове господарство”.

Найчастіше від зубів собак дичина гине якраз в зимово-весняний період. Часто рятуючись від нападу зграї, дикі кози забігають у воду та стоять у ній по шию. Не раз завдають собі під час погоні важких травм або шукають порятунку в селі поміж людей. Єгерська служба закликає господарів собак відповідальніше ставитися до своїх обов’язків. Не випускати власних улюбленців за територію подвір’я, щоб ті не гуртувалися в зграї та не нападали на беззахисних тварин.

Відео