У Сокальській лікарні тепер є киснева станція: заміняє понад 600 балонів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Сокальській лікарні тепер є киснева станція: заміняє понад 600 балонів
02 Грудня, 20:41

У Сокальській лікарні тепер є киснева станція: заміняє понад 600 балонів

Сьогодні, 2 грудня, Сокальська лікарня одна з перших в області встановила кисневу станцію, яка заміняє 600 балонів кисню. Станція забезпечить безперебійну подачу кисню на апарати штучного дихання у відділ інтенсивної терапії. Про це повідомив головний медик лікарні Роман Швед.

«Слабким місцем у боротьбі з коронавірусом є забезпечення медичних установ киснем. Його використання є чи не єдиним порятунком для тяжких хворих», — зазначив головний лікар Сокальської ЦРЛ.

Рідкий кисень закачують у резервуар, а з нього, уже як газ, подають хворим у палати. Місткість бочки становить близько 11,5 тон.

«У нас на стаціонарному лікуванні у відділі інстенсивної терапії можуть перебувати декілька пацієнтів одночасно, які потребують використання високих потоків кисню. Він є невід’ємною частиною лікування тяжких пацієнтів. Саме через кисень відновлюється самостійна дихальна система організму і людна виходить із небезпечного стану хвороби», — розповів Роман Швед.

За його словами, резервуари, які медики підготували на початку пандемії, доводилось заправляти кожні два-три дні. Завдяки кисневій станції, лікарня може забезпечити якісну подачу кисню до киснево залежних пацієнтів.

Зауважимо, що станом на сьогоднішній ранок у Сокальській лікарні лікується від коронавірусу 41 хворий. За останню добу у цьому районі підтвердили 6 нових випадків коронавірусної хвороби.

Відео