“Вони вже нічого не бояться, серед білого дня глумляться”: у Соснівці ніяк не заспокояться вандали | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Вони вже нічого не бояться, серед білого дня глумляться”: у Соснівці ніяк не заспокояться вандали
09 Травня, 15:42
logo-black

“Вони вже нічого не бояться, серед білого дня глумляться”: у Соснівці ніяк не заспокояться вандали

Тетяна Пасічник

Сьогодні зранку у Соснівці невідомі розмалювали зневажливими надписами двері громадської організації “Ветеранів АТО”, що знаходиться на вул. Галицькій, 7.

Це помітили мешканці сусіднього будинку, одразу зателефонували до голови організації Олексія Фролова.

“ О 10 годині ранку проходила поруч прибиральниця, то надписів ще не було. Вже о 10.30 люди побачили цей жах, – розповідає LMN Фролов. – Вони вже нічого не бояться, серед білого дня глумляться. Я одразу викликав на місце СБУ та поліцію. Написали заяву, а вони опитали мешканців. Побачимо, чи буде якийсь толк з цього”.

Голова організації каже, за останні чотири роки це вже шостий випадок, коли невідомі жорстоко показують проросійську позицію. Однак винних досі не знайшли.

“Ми завтра з активістами збиратимемось всі, підемо на зустріч з представниками СБУ. Цю справу вже не можна залишати так, – додає. – Окрім дверей, поруч ще вікно у приміщенні розбите, але ми не можемо стверджувати, що це діло рук одних і тих самих людей. Треба мати факти, щоб когось звинувачувати”.

У спілці ветеранів АТО Червонограда розповіли LMN, що такі ситуації трапляються не лише в Соснівці.

В Червонограді декілька тижнів тому якесь недолуге також порозклеювало листівки про місцевих атовців з інформацією з сепарського сайту. Всяка наволоч починає підіймати голову. А може, їй хтось дозволяє підіймати?,- кажуть у спілці. – Багато говорять, що це справа рук переселенців. Але треба з великою обережністю сприймати такі речі. Може, хтось і є, але ті, кого ми знаємо, – активні і патріотичні громадяни. Є такий проект БПЛА для 24 бригади. Так це якраз ідея і реалізація представників від переселенців”.

Нагадаємо, вчора у Соснівці поглумилися над банером Небесній Сотні. Невідомі вночі демонтували та викрали його. Над цим місцем вшанування знущаються вже втретє.

Відео