Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Старому Самборі молитимуться за чесні президентські вибори
27 Березня, 17:06
logo-black

У Старому Самборі молитимуться за чесні президентські вибори

Марія Кузьмин

До Святомиколаївського храму в Старому Самборі пізно увечері у п’ятницю зійдуться вірні на Хресну дорогу та нічні чування в наміренні за чесні президенські вибори. 13 стацій Хресної дороги читатимуть у церкві. Розпочнуть о 23.00. Відтак піднімуться на гору, що за 500 метрів від церкви, до могил Героїв УПА та Героя України Богдана Сольчаника , який загинув на Майдані під час Революції гідності. 14-ту стацію Хресної дороги читатимуть там.

«Вибори проходитимуть у Хрестопоклонну неділю. Христос ішов Хресною дорогою до воскресіння, щоб нам дарувати спасіння, Герої Небесної сотні загинули за Україну – чесну, справедливу. Вони віддали за державу найдорожче – життя. Нам треба віддати голос. Віддати осмислено, не роблячи з того жартів і забав», – коментує ініціатор цього духовного заходу отець-декан Михайло Николин.

Парафіяни нестимуть хрест, обрамлений свічками, хористи співатимуть страсні пісні, учасників також заохочують йти зі запаленими лампадками.

Нагадаємо, що з ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій суботу, 30 березня, оголошено Днем молитви і посту в намірах чесних і мирних президентських виборів. Вчора також Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оприлюднила звернення з нагоди виборів Президента України.

«Варто стишити почуття й емоції до того, як вибір зроблений. Необхідно усвідомлено поставитися до того, кого і навіщо ми вибираємо, якими спонуканнями при цьому керуємося. Відповісти, чи цей вибір є особистим, продуманим у молитві наодинці з Господом, – або ж є лише наслідком навіювань і маніпуляцій через інформаційні технології, чи ще гірше – плодом підкупу. Тільки тверезий розум і вірність Божій правді під час його здійснення є запорукою того, що після виборів наше сумління буде спокійним», – йдеться у зверненні.

ФОТО з минулорічної Хресної дороги у Старому Самборі

Схожі новини