Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Стрию проведуть романтичну вечерю зі священиком
14 Травня, 19:06
logo-black

У Стрию проведуть романтичну вечерю зі священиком

Тетяна Пасічник

Завтра у стрийському ресторані «Опал» 15 подружніх пар прийдуть на романтичну вечерю. Вона триватиме з 20.00 до 21.30 . Разом з парами буде священик Тарас Бабій зі своєю дружиною. Такий захід організували у Стрийській єпархії УГКЦ з нагоди тижня подружжя.

Ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї Тарас Бабій каже, така вечеря укріпить подружні стосунки.

«Ми хочемо донести до людей, що існує не лише побутове життя, але й приватне. Ми маємо працювати та інвестувати життя подружнє. На романтичній вечері парі дадуть перелік запитань, які вони обговорять між собою, приватно. Наприклад, чи пам’ятають вони той момент, коли захотіли одружитись? Це допоможе парі більше зблизитись, згадати ті почуття, які були декілька років тому», – каже отець Тарас.

Кожна подружня пара сидітиме за окремим столом. Їм подадуть десерт. Такий захід проводять вже другий рік поспіль. Цьогорічна тематика – «Святість подружнього життя».

«На вечері в приклад ми поставимо подружжя П’єтро та Жанни Берети Молла, – додає. – Це італійська багатодітна сім’я, у якої є чого повчитися. Ми покажемо, як можна вийти зі складних ситуацій, розуміти один одного та підтримувати».

Окрім романтичної вечері, з 13 по 17 травня з 9.00 до 11.00 подружжя різного віку можуть обстежитись у діагностичному центрі «Іридомед». Однак, пацієнтів просять заздалегідь зареєструватися за телефоном: +380675074913, +380324571329.

«Ще у Стрийському будинку культури ми проводимо безкоштовний перегляд фільмів. 16,17 та 18 травня о 20.00, – розповідає отець. – Це чудовий привід для сім’ї провести час разом. За роботою і буденними справами ми забуваємо про особисте життя. Ці заходи покликані поправити ситуацію».

Також подружжя закликають приходити на молебні до Пресвятої Богородиці, які служитимуть у стрийських церквах.

Фото: ілюстративне

Схожі новини