У Стрию придумали як боротись із порушниками паркування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Стрию придумали як боротись із порушниками паркування
22 Жовтня, 21:32

У Стрию придумали як боротись із порушниками паркування

Стрийські поліцейські знають як перешкодити неправильному паркуванню у місті. Вже два дні вони використовують спеціальні пристрої, які блокують рух транспортних засобів.

Його прилаштовують на колесо автомобія. А для водія залишають контакту інформацію. Після того, коли винесуть постанову про адміністративне порушення, пристрій знімають.

В Стрию проблема з порушенням правил стоянки вкрай гостра. Зокрема, поблизу ринку, де знаходиться чергова частина рятувальників. Бувало таке, що саме через транспортні засоби, припарковані у невстановлених місцях, пожежні автомобілі не змогла швидко виїхати на виклик, – зазначив заступник начальника Стрийського відділу поліції підполковник поліції Роман Вовк.

Додамо, що за порушення правил зупинки та стоянки, згідно ч. 1 ст. 122 КУпАП, передбачено штраф у розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 гривень). Якщо це створює перешкоди дорожньому руху або загрожує безпеці руху, то його сума збільшується удвічі – до 510 гривень.

Нагадаємо, з 27 вересня набув чинності закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Завдяки цьому документові у Львові також спробують побороти безлад на вулицях міста.

Зокрема для цього створили спеціальний відділ інспекторів паркування.

Відео