У Судовій Вишні розпочали ремонтувати дорогу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Судовій Вишні розпочали ремонтувати дорогу
15 Квітня, 16:40
logo-black

У Судовій Вишні розпочали ремонтувати дорогу

Антоніна Скляренко

В межах міста Судова Вишня, що у Мостиському районі, розпочали роботи з ремонту окремих ділянок автомобільної дороги загального користування місцевого значення Львів-Шегині-Судова Вишня

«Визначили три найбільш проблемні ділянки в центрі міста. В п’ятницю заїхала техніка. Це буде поточне дрібне ремонтування окремими картами, по 20-30 метрів. Також окремо на місцях проведемо ямковий ремонт», – розказує LMN Микола Одиноцький із Департаменту дорожнього господарства ЛОДА.

Приблизно на весь ремонт дороги у Судовій Вишні витратять мільйон гривень. За виділення 600 тис. грн із місцевого бюджету вже проголосували депутати міської ради. Після засідання і підрахунків спеціальної комісії решту коштів додадуть із обласної казни.

 

«Центральна дорога в Судовій Вишні багато років була в жахливому стані. На всі обурення громади наш міський голова відказував, що не має права її ремонтувати, бо вона – на балансі області. Я ж дізнався, що законодавчо це було можливим ще з 2015 року. Прикро, але переконаний також, що і депутати міської ради також нічого не знали про можливість такого ремонту коштом громади. Тому відповідальність за бездоріжжя в центрі міста лежить і на їх плечах», – розповів LMN місцевий активіст Василь Башак.

 Нагадаємо, у березні активісти Судової Вишні викликали патрульних, аби ті зафіксували аварійний стан покриття на вулицях міста.

  • 0
  • 1166
Відео