США звинувачують Китай в епідемії: у світі понад 3,5 млн людей заразилися COVID-19 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
США звинувачують Китай в епідемії: у світі понад 3,5 млн людей заразилися COVID-19
04 Травня, 11:30
logo-black

США звинувачують Китай в епідемії: у світі понад 3,5 млн людей заразилися COVID-19

З початку пандемії коронавірусом у світі заразилося понад 3,5 млн людей, з них майже 249 тис. померло та понад 1,1 млн одужало. Такі дані оприлюднив ресурс Worldometers.

За кількістю інфікованих та померлих від коронавірусу лідирують США. Там COVID-19 підтвердили у майже 1,2 млн людей, з яких 68 тис. померли та 178 тис. одужали. Інфікованими наразі є 941 тис. людей.

Державний секретар США Майк Помпео заявив про існування доказів, що COVID-19 “результат невдачі у китайській лабораторії”. Про це чоловік розповів у інтерв’ю ABC news.

Також Помпео зазначив, що у Китаю є історія роботи неякісних лабораторій і коронавірус не перший випадок невдачі. За його словами, комуністична партія Китаю могла впоратися з епідемією, але не зробила цього.

«Замість цього Китай поводив себе як авторитарні режими, намагався приховати та залякати. Він використав Всесвітню організацію охорони здоров’я для цього. Ці речі спричинили таку величезну кризу», — каже держсекретар США.

Далі у рейтингу за кількістю інфікованих розмістилася Іспанія – близько 247 тис. випадків. В Італії майже 211 тис. людей заразилися COVID-19. Там від сьогодні починає діяти друга фаза пом’якшення карантину. Людям буде дозволено пересуватися по регіонах для відвідування родичів, але масові родинні зібрання заборонені.

У Великій Британії число заражених становить близько 187 тис. осіб. За останню добу від коронавірусу в країні померли 315 людей. Це вдвічі менше ніж напередодні. У Франції COVID-19 діагностували у 167 тис. людей. Учора там зафіксували найменшу кількість померлих від 22 березня – 135 людей. У Німеччині вірусом заразилися понад 165 тис. людей. У Росії кількість інфікованих становить майже 135 тис. осіб. За добу там зафіксували понад 10,5 тис. нових випадків. У Туреччині – 126 тис. заражених, у Бразилії – 102 тис.

Зазначимо, уряд Єгипту дозволив відкрити готелі для внутрішніх туристів за умови, що заклади працюватимуть не більше ніж для 25% відпочивальників, яких можуть прийняти. Таке рішення спричинене збитками туристичної галузі країни. Держава втрачає близько 1 мільярда доларів на місяць, передає Reuters.

Обмеження щодо прийому не більше 25% відпочивальників діятиме до кінця травня. З червня ж закладам дозволять працювати не більше ніж для 50% туристів.  Також готелі повинні будуть вжити ряд протиепідемичних заходів для захисту своїх клієнтів.

Для того, щоб поновити роботу у готелі має бути клініка із лікарем. Окрім того, відпочивальникам будуть регулярно перевіряти температуру.

Станом на 4 травня в Єгипті зафіксували майже 6,5 тис. випадків зараження.

Про стан захворюваності на коронавірус в Україні читайте тут.

Фото: газета “День”.

Відео