Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У трьох працівників дитсаду у Львові виявили стафілокок
16 Квітня, 13:03

У трьох працівників дитсаду у Львові виявили стафілокок

У Львівському дитячому садочку №168 відсторонили від роботи трьох працівників, у яких діагностували висіяний патогенний стафілокок. Про це каже начальниця відділу організації розслідування спалахів Держпродспоживслужби Львівщини Олена Улашина, повідомляє Галнет.

Нагадаємо, що раніше у Львівську обласну інфекційну лікарню госпіталізували 4-ох вихованців цього дитсаду з діагнозом гостра кишкова інфекція.

«Всі працівники проходять медогляд, на стафілокок беруться мазки з носа і зіву. Вони могли захворіти і за тиждень після проходження медогляду, – каже Олена Улашина. – Лабораторний центр вже провів дезінфекцію дитсадку.»

У лабораторному центрі Львівщини кажуть, що перевірили 12 продуктів харчування, а також взяли змиви з посуду та обладнання харчового блоку дитсаду.

«В кисломолочному сирі виявили бактерії кишкової палички. Дослідження вказують, що у садочку не дотримувалися санітарного режиму, – кажуть у лабораторному центрі. – На тарілці, ложці та полиці для іграшок ми виявили патогенні бактерії.»

Фото: Укрінформ

Схожі новини