Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Трускавці виділили на святкування Дня міста майже мільйон гривень: мешканці шоковані
16 Травня, 17:46
logo-black

У Трускавці виділили на святкування Дня міста майже мільйон гривень: мешканці шоковані

 

Тетяна Пасічник

 

14-16 травня у Трускавці відзначатимуть 192-у річницю міста. Місцева влада виділила на святкування 915 тис. 900 грн з міського бюджету. Трускавчани називають це «марнотратством».

«Вже не перший рік така ситуація, – каже місцевий активіст Роман Бучкович. – Коли Трускавець відзначав 190-річчя, то взагалі планували виділити 3 мільйони. Ми почали протестувати, то вдалось збити хоча б до 2 мільйонів. Взагалі згадую добре часи, коли швидше місто своїми силами організовувало заходи з нагоди Дня міста. Курортні заклади були зацікавлені організувати захід, представити свій відпочинковий комплекс. За це працівникам давали нагороди, премії. Зараз такого нема, бо влада не допомагає місцевому бізнесу розвиватись. Вони, в свою чергу, не мають інтересу робити щось на благо міста».

У соцмережі містяни обурюються таким діям влади.

«Чому ці кошти не хочуть вкласти дійсно в майбутнє міста, дітей?, – пише Ярослава Попович у Фейсбук. – Сьогодні вперше побувала в будинку учнівської творчості. Там все тримається лишень на ентузіазмі викладачів! Склалось враження, що я попала в своє дитинство, тільки пошарпане. Чи наші діти заслуговують на таке?»

Роман Бучкович запевняє, у місті є багато важливих питань, які потребують коштів.

« В нас проблеми з водопостачанням. Швидше люди мали воду цілодобово, а нещодавно навіть з’явився графік подачі води, трускавчани обмежені, – каже. – Парк в жалюгідному стані. Дороги не ідеальні. А ще є багато проблем, які і не побачиш з першого погляду. Думаю, зрозуміло, чому люди називають такі дії влади марнотратством».

Андрій Пфайфер нещодавно зареєстрував петицію на сайті міської ради з вимогою зменшити видатки на святкування річниці міста. Збір голосів тривав лише чотири дні. Підтримали петицію 100 трускавчан.

 

Фото – ілюстративне

Схожі новини