Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У центрі Львова затримали голого ізраїльтянина (фото)
20 Серпня, 09:33

У центрі Львова затримали голого ізраїльтянина (фото)

Правоохоронці затримали в центрі Львова чоловіка, який бігав без одягу.

Після затримання патрульні з’ясували, де він живе, і поїхали до його помешкання за адресою площа Ринок, 42. Там знайшли і вилучили наркотичні речовини.

Як повідомляє Varta, затриманий – громадянин Ізраїлю, проживає разом з дружиною, виховують трьох дітей. Жінка, ймовірно, перебувала під дією наркотичних засобів. Вона визнала, що вживала «травку». Дії свого чоловіка, який бігав голим по центрі Львова, жінка не прокоментувала.

Батьки не змогли пояснити, де перебуває їх шестирічний син, якого не було вдома. Виявилося, що малолітній син часто сам гуляє містом, минулого тижня його додому привозили патрульні поліцейські.

До поліції неодноразово зверталися люди з інформацією, що дитина сама гуляє містом. Патрульні знайшли шестирічного хлопчика у Личаківському районі та доправили у Галицький ВП. У немовляти виявлено опіки, які дитина зазнала вдома. Мама не зверталася по допомогу до медиків.

У сім’ї є троє дітей, окрім немовля та 6 річного сина, ще є син, якому 16 років. Правоохоронці намагалися вилучити дітей, однак їм це не вдалося, бо ювенальна поліція вирішила залишити дітей батькам.

i7
i1
  • 0
  • 221
Схожі новини