У церкві на Городоччині замироточила ікона | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У церкві на Городоччині замироточила ікона
06 Грудня, 16:11
logo-black

У церкві на Городоччині замироточила ікона

Вчора у церкві Святого Іоана Золотоустого у селі Піски Городоцького району ікона Богородиці «Всецариці» почала мироточити. Чудо помітили парафіяни та місцевий священник отець Богдан після літургії та молебеня. Люди зауважили, що біля серця Матері Божої на іконі з’явилася пляма з мира. Сьогодні образ мироточив ще більше, зазначають місцеві мешканці.

«Ікону Богородиці «Всецариці» разом з образом Богородиці «Троєручиці» та Плащаницею з частинкою чесного пояса Матері Божої зі святої гори Афон у Греції привезли у наш храм на свято Введення Пресвятої Богородиці, 4 грудня. Наступного дня отець Богдан підійшов до ікони Богородиці «Всецариці», аби поцілувати її. Помітив, що на ній з’явилося миро. Від побаченого у нього вийшли сльози на очі. Це, справді, чудо. Кажуть, що то дуже гарний знак. Багато людей зійшлося, аби помолитися біля ікони. Священник розповідав, що вона допомагає віруючим. Є факти, коли люди, які молилися біля неї, зцілювалися від онкологій, алкоголізму, наркоманії», – розповідає LMN парафіянка церкви Святого Іоана Золотоустого Катерина Паленик.

Ікона Богородиці «Всецариці» написана в 17 столітті. На ній Матір Божа в багряній одежі сидить на троні, на руках тримає Ісуса Христа. По боках – ангели. Першим чудом священники називають випадок, коли чоловіка, який молився біля ікони, невидимою силою відкинуло на землю. Виявилося, що чоловік займався чаклунством. Після цього він покаявся і відмовився від цього заняття.

Коли ікона була у Києво-Печерській лаврі, незрячій жінці, яка молилася біля неї, повернувся зір. Цей факт засвідчили українські та ізраїльські медики, до яких зверталася парафіянка.

У честь подяки за зцілення люди залишають біля ікони свої коштовності. Також є медалі, які пожертвували бійці АТО.

Сьогодні по обіді ікони перевезуть в один з дрогобицьких храмів. До Різдвяних свят їх мають повернути на гору Афон.

Фото: надані Катериною Паленик

Відео