Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У ЦНАПах Львова запрацювали онлайн-сурдоперекладачі
20 Вересня, 19:22

У ЦНАПах Львова запрацювали онлайн-сурдоперекладачі

У Львові мають можливість оформити документи за кілька хвилин люди з вадами слуху. У ЦНАПах на площі Ринок і на вулиці Костя Левицького вже працюють онлайн-сурдоперекладачі,  пише Захід.нет

Послуга дає можливість у скайп-режимі через планшет людям із вадами слуху отримати потрібну інформацію: подати звернення чи забрати готові документи.

Працюють і миттєві повідомлення: це коли мова адміністратора перетворюється в текст, а текст, що друкує нечуючий, — озвучується адміністратору. Для такого спілкування достатньо також відсканувати спеціальний QR-код за допомогою свого смартфона. І розпочати онлайн-чат з експертом.

dsc2936-e30c6617898fb10dd247412c0437a440

«Ми розуміємо, що інклюзія це не бюрократична вимога часу, а реальність і залучення всіх верств населення, для отримання якісних, швидких та зрозумілих адмінстративних послуг», – каже в.о. начальника міського управління адміністрування послуг Мар’яна Дюганчук.

Одночасно для незрячих осіб в ЦНАПі облаштували мнемосхеми шрифтом Брайля. Аби людина самостійно могла зорієнтуватися в приміщенні.

 

Схожі новини