«У Юлії Володимирівни не вистачає «багнетів», – штаб Володимира Зеленського | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«У Юлії Володимирівни не вистачає «багнетів», – штаб Володимира Зеленського
01 Квітня, 19:19

«У Юлії Володимирівни не вистачає «багнетів», – штаб Володимира Зеленського

У штабі Володимира Зеленського спростували чутки про об’єднання з «Батьківщиною» і про призначення прем’єр-міністром України Юлії Тимошенко, якщо в президентських перегонах переможе кандидат в Президенти України Володимир Зеленський. Про це заявив спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков, повідомляє Укрінформ.

«Про яке прем’єрство ми можемо зараз говорити, якщо прем’єрство – це, в першу чергу, угода і коаліція у Верховній Раді. При всій повазі, але у Юлії Володимирівни не вистачає «багнетів». А партія «Слуга народу» у великому обсязі з’явиться тільки восени», – заявив Разумков.

Народний депутат Мустафа Найєм в Telegram-каналі вчора написав, що штаби кандидатів у Президенти Юлії Тимошенко і Володимира Зеленського ведуть переговори про об’єднання в другому турі президентських виборів. За однією з версій, лідер «Батьківщини» готова надати підтримку Володимиру Зеленському в обмін на підписання меморандуму про створення парламентської коаліції, головне завдання якої буде зміна законодавства і впровадження двотурової системи проведення парламентських виборів.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео