Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Золочівській райлікарні з’ясовують, чим отруїлося четверо дітей
07 Серпня, 15:22
logo-black

У Золочівській райлікарні з’ясовують, чим отруїлося четверо дітей

Антоніна Скляренко

Вчора до інфекційного відділення Золочівської райлікарні потрапило троє дітей – 7, 9, 17 років та одна повнолітня особа. Діти між собою родичі, дехто гуляв з батьками на весіллі 4 серпня у місцевому кафе «Хутір». Люди забили на сполох, що це може бути масове отруєння через святкування у закладі харчування.

«У двох дітей, в яких явне харчове отруєння, взяли посів. Результати мають бути в п’ятницю. Тоді можна буде говорити про причину. Ще за двома дітьми спостерігаємо, поки діагноз “харчове отруєння” у них не підтвердився. Їхні симптоми схожі на вірус. Діти – родичі між собою, тому була думка, що їхні захворювання пов’язані якось із подією, що мала місце 4 серпня. Нові пацієнти, які гуляли на весіллі, до нас не потрапляли. За дітьми спостерігаємо, аби нічого не пропустити і в усьому розібратися», – говорить головний лікар Золочівської ЦРЛ Ганна Самчкуашвілі.

Нагадаємо, вчора у Золочівський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що в інфекційне відділення місцевої лікарні з симптомами харчового отруєння були доставлені четверо пацієнтів. Усі вони госпіталізовані. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за статтею порушення санітарних правил і норм.

У свою чергу у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА повідомили, що у “Золочівській ЦРЛ” перебуває 4 пацієнтів, які харчувались 4 серпня на весіллі в місцевому кафе “Хутір”. Діти жалілись на високу температуру – понад 39,9, пронос, блювоту та загальну слабкість.

Раніше LMN повідомляла. що у Турківську центральну районну лікарню за допомогою звернулися десять людей. Всі, також 4 серпня, харчувалися домашніми стравами на поминках у селі Шум’яч.

Схожі новини