Ударно-хвильова терапія допоможе при болях в плечі, лікті, ступнях | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ударно-хвильова терапія допоможе при болях в плечі, лікті, ступнях
15 Березня, 13:39

Ударно-хвильова терапія допоможе при болях в плечі, лікті, ступнях

Лікування болю в плечовому чи ліктьовому суглобах, ступнях – досить тривалий і складний процес. Мета лікування полягає у відновленні нормального кровообігу в тканинах, повернення рухливості і усунення больового симптому. Для цього слід вчасно почати лікування, не зважаючи на те, хвороба тільки зароджується, починає розвиватися, або вже прогресує. Захворювання легше попереджати, ніж потім лікувати. Якщо на початковій стадії звернутися до лікарів «Уросвіту», можна уникнути багатьох ускладнень і наслідків. Після попереднього огляду і консультації, медик призначить необхідні препарати або курс ударно-хвильової терапії, який допоможе ефективно боротися із захворюваннями.

Больові відчуття у лікті можуть бути спричинені запаленням, набряками, деформацією суглобів, наслідками переломів, ударів чи вивихів. Лікоть постійно перебуває у навантаженні, є вразливим, тож біль може з’явитися навіть у молодому віці. Коли в будові ліктьового суглобу, в якому з’єднуються плечова, ліктьова та променева кістки, відбуваються якісь порушення, це, власне, і стає причиною появи больового синдрому.

Якщо не звертати увагу на проблему, не лікуватися, або застосовувати народні методи лікування, больові відчуття з часом можуть привести до обмеження рухів в часи повсякденної активності. Викликати такі захворювання як артрит, артроз, бурсит, епікондиліт. Для того, щоб уникнути таких неприємностей, варто вчасно звернутися за допомогою до спеціалістів медичного центру «Уросвіт». Лікар збирає діагностичні дані про пацієнта (УЗД, рентгенографія, лабораторні аналізи), досліджує симптоматику та причину появи хвороби, після чого складається терапевтична програма лікування з процедурами ударно-хвильової терапії.

Складене фізіотерапевтичне лікування на апараті УХТ помножене на досвід фахівців медичного центру «Уросвіт» дають максимальний терапевтичний ефект, що дозволяє назавжди позбутися від захворювань, пов’язаних з дискомфортом в ліктьовому суглобі. Ударно-хвильова терапія при лікуванні різних захворювань ліктьового суглобу має позитивний ефект, який відмічають пацієнти «Уросвіту»:

 • Після процедур зникають біль та набряк.
 • Значно відновлюється обсяг активних та пасивних рухів, покращується кровообіг.
 • Припиняється деформація суглобів.
 • Ефективність від лікувальної процедури зберігається на кілька років.

Буває так, що людина відчуває скутість м’язів навколо плечового поясу, больові відчуття, пов’язані з цим. Із різноманітними патологіями, пов’язаними з плечовим суглобом, стикаються абсолютно різні за віком жінки та чоловіки. Захворювання можуть викликати фізичні перенавантаження, травми суглобу, переохолодження, запальні процеси. Згодом можуть проявлятися рухова обмеженість, набряки суглобів, больові відчуття при певних рухах рукою, які перешкоджають повноцінному щоденному життю та роботі.

Лікуванням будь-яких відхилень від норми в роботі плечового поясу займаються медичні спеціалісти центру «Уросвіт». Вони обов’язково назначають процедури на ударно-хвильовому апараті, оскільки така методика лікування є ключовою. Якщо систематично застосовувати ударні хвилі, то запальний процес призупиняється, повністю зникаючи згодом.

Вдячні пацієнти відчувають полегшення, бо внаслідок поліпшення кровообігу, обмінні трофічні процесі в плечовому суглобі нормалізуються. Також ті, хто проходив УХ-терапію, відмічають збільшення рухливості в плечовому суглобі, що відбувається внаслідок зменшення локального набряку. Крім того, імпульсний вплив ударних хвиль руйнує кальцієві відкладення, після чого вони виводяться природним шляхом. Як відомо, відкладення солей кальцію є однією з поширених причин болю в плечі.

Лікування методом УХТ лікарі-ортопеди «Уросвіту» застосовують як самостійний, а також в складі комплексної терапії. Клінічний ефект після лікувальних сеансів проявляється у вигляді повного усунення больових відчуттів та збільшення рухливості плеча. Курс лікування триває не більше 12-ти днів, тривалістю до 20-ти хвилин, а результат помітний вже після декількох перших процедур. Через пів року після лікування показана контрольна рентгенографія і консультація ортопеда-травматолога.

Під час проходження процедур пацієнтами у медичному центрі «Уросвіт», найбільшу ефективність ударно-хвильова терапія показала в лікуванні таких захворювань:

 • Плечолопатковий періартрит, який в народі називають «замороженим плечем». Внаслідок хвороби значно знижується рухливість плеча, болі виникають при піднятті руки чи заведенні за спину.
 • Міофасціальний синдром – тривалий біль у сполучній тканині.
 • Артроз або артрит плечового суглобу, плечовий бурсит.
 • Шийний остеохондроз, протрузії, грижі шийного відділу, кальцифікації зв’язок плечового суглоба (кальциноз).
 • Наслідки травми суглоба, зв’язок, сухожиль, м’язів (вивих, розриви, розтягнення).

Причиною болю у ступнях можуть бути і плоскостопість, і ознаки цукрового діабету, і невром. Плоскостопість та невроми (доброякісні пухлини) є наслідком носіння незручного, затісного взуття. У людей більш старшого віку розвиваються бурсит, артроз, артрит, подагра, внаслідок яких дуже болять ступні. Ускладнювати ходьбу можуть шишковидні кісткові нарости, так звана п’яткова шпора. Крім цього, причиною больового синдрому можуть слугувати різноманітні травма, пошкодження внаслідок удару, про що, зазвичай, свідчать набряки.

У медичному центрі «Уросвіт» для лікуванню болю в ступнях застосовують такий прогресивний метод лікування як ударно-хвильова терапія. Після 5-12-ти денного курсу лікування запускається регенерація пошкоджених клітин, покращується кровообіг, відновлюється рухливість суглобів, знижуються спазми м’язів, а еластичність зв’язок та сухожиль – відновлюється.

Ступні складаються з великої кількості кісток, зв’язок, сухожиль, суглобів і м’язів. Біль у ступнях легше попередити, ніж вилікувати. Після проходження ударно-хвильової терапії, пацієнту слід постійно проводити профілактичні процедури, зокрема, носити ортопедичне взуття або устілки, робити масаж ступні та лікувальну фізкультуру, контролювати масу тіла, тримати рівень глюкози в нормі.

Адреса: м.Львів,вул.Огієнка,3 (на території “Залізничної лікарні”). +38(096) 700-30-80

+38(073) 020-30-80

+38(099) 505-30-80

+38(032) 226-30-80

Фото: Уросвіту

 

 • 0
 • 626
Відео