Українських водіїв хочуть евакуювати з території Польщі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українських водіїв хочуть евакуювати з території Польщі
24 Листопада, 10:23

Українських водіїв хочуть евакуювати з території Польщі

В українському уряді хочуть провести евакуацію українських водіїв, які застрягли на кордоні в Польщі через страйк польських перевізників. Зараз в Мінінфраструктури збирають дані про водіїв, які погоджуються на евакуацію. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач.

«Зі свого боку, ми розпочали збір даних для евакуації наших водіїв. У нас вже вичерпався час на погодження компромісів. Зараз наші водії при мінусовій температурі потерпають від дій кількох людей, що заблокували кордон за згоди місцевої влади. Ми кілька разів порушували питання на робочому та офіційних рівнях щодо харчування, чергування швидких, пожежних машин, належних санітарних умов – цього всього немає. Натомість і надалі бачимо повідомлення про погодження продовження протесту з боку місцевої влади.

Тому будемо вивозити всіх, хто висловить таке бажання…», – заявив посадовець.

Щоб зголоситися на евакуацію водіям потрібно заповнити цю форму.

Також українські урядовці ініціювали створення моніторингової групи з боку Європейського Союзу на кордоні, щоб європейські колеги офіційно зафіксували, що насправді там відбувається. Офіційний лист з такою пропозицією направили.

Нагадаємо, вчоча стало вдіомо про смерть ще одного українського водія на заблокованому кордоні.

Відео