Українським військовим хакери надсилають фейкові повідомлення зі шкідливим програмним забезпеченням | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українським військовим хакери надсилають фейкові повідомлення зі шкідливим програмним забезпеченням
08 Січня, 16:18

Українським військовим хакери надсилають фейкові повідомлення зі шкідливим програмним забезпеченням

В месенджері Signal (найбільш популярному серед військовослужбовців) хакери надсилають нашим Захисникам повідомлення зі шкідливим програмним забезпеченням на тему рекрутингу до третьої окремої штурмової бригади ЗСУ та Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ). Про це повідомили у пресслужбі  Держспецзв’язку. 

“Виявили підозрілу активність фахівці американо-японської компанії Trendmicro в кінці грудня 2023 року. Повідомлення зловмисників містять файли-архіви, запуск вмісту яких призведе до зараження комп’ютера шкідливими програмами REMCOSRAT і REVERSESSH. При цьому, назви та вміст архівів зловмисники намагаються зробити цікавими для військових – «опитування полоненого», «геолокації», «команди кодування», «позивні» тощо”, — йдеться у повідомленні.

У разі виявлення підозрілої активності на комп’ютерах та в інформаційно-комунікаційних системах Збройних сил України просять інформувати Центр кібербезпеки ІТС (в/ч А0334; email: [email protected]).

  • 0
  • 72
Відео