Українці зможуть дистанційно укладати декларації зі сімейними лікарями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українці зможуть дистанційно укладати декларації зі сімейними лікарями
16 Листопада, 12:21

Українці зможуть дистанційно укладати декларації зі сімейними лікарями

У Міністерстві охорони здоров’я планують дозволити підписувати декларацію зі сімейним лікарем онлайн або ж забезпечити хворого медиком, який вестиме його впродовж перебігу COVID-19. Так вирішив міністр охорони здоров’я Максим Степанов після того, як захворів на коронавірус. Виявилося, він сам досі не підписав декларацію із сімейним лікарем, передає Українська правда.

«Я вирішив пройти весь шлях хворого як звичайний пацієнт. Зателефонував в наш контакт-центр, тому що в мене немає сімейного лікаря. Які висновки були зроблені з розмови з контакт-центром: нам дуже необхідно якомога швидше знайти рішення, як підписувати онлайн-декларації зі сімейними лікарями», – розповів Степанов під час сьогоднішнього брифінгу.

Міністр каже, що дав відповідне завдання своїм заступникам, щоби вони пропрацювали це питання.

«Я впевнений, що ми знайдемо рішення. Це буде онлайн-декларація. Або, якщо немає сімейного лікаря і не буде знайдено, як підписувати декларацію, то будь-який пацієнт, будь-який громадянин України повинен бути забезпечений медичною допомогою та медичним працівником, який буде вести його впродовж хвороби на COVID-19», – додав Степанов.

Нагадаємо, що напередодні міністр закликав не займатися самолікуваанням коронавірусної інфекції, бо COVID-19 став агресивнішим.

Фото: УП

 

 

 

Відео