Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна може не брати участь у Євробаченні 2019
27 Лютого, 11:00

Україна може не брати участь у Євробаченні 2019

Гурт Freedom Jazz, який посів 2-ге місце у Національному відборі, відмовився представляти Україну на Євробаченні 2019. Про це артисти повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Після того, як НСТУ та співачка Maruv не підписали угоду про виступ на цьогорічному Євробаченні, суспільний мовник звернувся з відповідною пропозицією до Freedom Jazz.

 

«Тільки що ми отримали дзвінок з НСТУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019. Зараз ми на стадії підписання контракту з європейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час», – написали співачки.

Тепер в НСТУ мають звернутися до конкурсанта, який посів третє місце. За результатами Нацвідбору ним став гурт KAZKA.

Втім, в НСТУ можуть і відмовитися від участі на цьогорічному Євробаченні. Як заявила Громадському членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова,  “Представником може бути ніхто”.

Також вона зазначила, що до 8-10 березня Суспільне та учасник мають представити організатору конкурсу номер з розкадровками.

Нагадаємо, 25 лютого стало відомо, що співачка Maruv, яка перемогла у Нацвідборі, не поїде на Євробачення у Ізраїль від України. Національна суспільна телерадіокомпанія України та співачка не підписали відповідний договір.

Схожі новини