Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українську делегацію на переговорах у Мінську очолить Леонід Кравчук
30 Липня, 15:42

Українську делегацію на переговорах у Мінську очолить Леонід Кравчук

Сьогодні, 30 липня, перший президент України Леонід Кравчук дав згоду замінити Леоніда Кучму на переговорах у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він сказав у відеозверненні, яке оприлюднив Офіс президента, пише Громадське.

«Я вже у своєму житті щось бачив і пройшов. Але час для відпочинку не настав. Я прийняв рішення, якщо я зможу, а я хочу цього, щось зробити, щоб пришвидшити мир на Донбасі. Я буду це робити до останнього подиху. Тому я і погодився», – заявив Леонід Кравчук.

Нагадаємо, що голова української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України Леонід Кучма вивив бажання припинити свою діяльність на переговорах у Мінську у вівторок, 28 липня. Пообіцяв надалі ділитися досвідом і надавати консультації.

29 липня президент Володимир Зеленський заявив, що на заміну Кучмі в ТКГ розглядаються кілька варіантів. Серед них були віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков та перший президент України Леонід Кравчук.

Фото: з відкритих інтернеет-джерел

 

Схожі новини