Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українцям заборонили перевозити в потягах багаж вагою понад 50 кілограмів
11 Квітня, 13:32

Українцям заборонили перевозити в потягах багаж вагою понад 50 кілограмів

У міністерстві інфраструктури оновили правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

Наказ про це від 1 лютого 2019 року № 74 був зареєстрований в Мін’юсті та набрав чинності 9 квітня, повідомляє ЛІГА: ЗАКОН.

Згідно з законом пасажир має право перевозити ручну поклажу у всіх вагонах і поїздах загальною вагою до 50 кг. Ручну поклажу до 36 кг включно дозволяють перевозити  безкоштовно. Перевищення до 14 кг оплачується за тарифом перевезення багажу. Якщо вага перевищує 50 кг, до перевезення в пасажирських вагонах не допускають.

Раніше пасажирам дозволяли перевозити додаткову ручну поклажу вагою до 50 кг в плацкартному або купейному вагоні після покупки за повну вартість додаткового проїзного документа. Крім того, додаткову ручну поклажу вагою до 150 кг можна було перевезти в окремому купе з оплатою повної вартості всіх місць в ньому.

Також у поїздах категорій Інтерсіті та Інтерсіті+ перевезення велосипедів не дозволять за відсутності технічних умов для їх розташування у вагоні.

Схожі новини