УПЦ КП вже не існує, – Міністерство культури | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
УПЦ КП вже не існує, – Міністерство культури
11 Травня, 17:46

УПЦ КП вже не існує, – Міністерство культури

Міністерство культури опублікувало заяву у відповідь на поширену останніми днями інформацію про те, що УПЦ КП досі існує. Нагадаємо, про це говорив і почесний патріарх ПЦУ Філарет.

 

 

“Постановою Помісного собору колишньої Української православної церкви Київського патріархату, яку було прийнято 15.12.2018 року, напередодні  Всеукраїнського православного Об’єднавчого собору, діяльність такого релігійного об’єднання як Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП) було припинено шляхом об’єднання та приєднання до утвореної Православної церкви України”, – заявили в Мінкульті.

 

 

Там додали, що накази про реєстрацію статуту УПЦ КП втратили чинність.

 

 

“У зв’язку з викладеним вище Міністерство культури України зазначає, що заяви про нібито відновлення діяльності в Україні такого релігійного об’єднання як УПЦ КП є такими, що не відповідають дійсності”, – йдеться в заяві.

 

 

Нагадаємо, 9 травня в інтерв’ю ТСН Філарет заявив, що УПЦ КП не ліквідована.

 

 

“Справа в тому, що Київський патріархат не ліквідований. Це хочуть подати, що він ліквідований. Ліквідувати Київський патріархат може той, хто його створив”, – сказав він.

 

 

 

Крім того, за даними ЗМІ, патріарх Філарет майже всім єпископам ПЦУ розіслав запрошення на зустріч на бланках неіснуючого Київського патріархату. Митрополита Епіфанія не запросив. 

  • 0
  • 210
Відео