Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд затвердив Львівську ОТГ (Наживо)
27 Травня, 14:02

Уряд затвердив Львівську ОТГ (Наживо)

Сьогодні, 27 травня, на засіданні Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади, передає Zaxid.net.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що упродовж дня до документу можуть бути внесені технічні правки, які не змінюють його суті.

Відповідно до розпорядження уряду, Львівська ОТГ передбачена у складі Львівської, Винниківської, Дублянської міських рад, Брюховицької, Рудненської селищних рад, а також Грибовецької (Великі Грибовичі, Збиранка, Малі Грибовичі), Грядівської (Гряда, Воля Гомулецька), Зашківської (Зашків, Завадів, Зарудці), Лисиничівської (Лисиничі, Підбірці), Малехівської та Рясне-Руської (Рясне-Руське, Підрясне) сільських рад. Окремо уряд дозволив утворити Сокільницьку ОТГ (у складі Сокільницької та Годовицько-Басівської сільських рад) та Оброшинську ОТГ (у складі Оброшинської, Ставчанської та Конопницької сільських рад). Село Суховоля, що поблизу Львова, увійде у Зимноводівську ОТГ, а село Бірки – в Івано-Франківську.

Затверджений урядом перспективний план, зокрема, щодо Львівської ОТГ, майже збігається з проектом, розробленим Львівською ОДА – за вийнятком Бірківської сільської ради, яку урядовці вирішили віднести до Івано-Франківської ОТГ.

Урядовці також залишили існуючу Заболотцівську ОТГ на Бродівщині, яка не була передбачена поданим ЛОДА перспективним планом. Загалом у Львівській області затверджено 73 об’єднані територіальні громади.

Кінцевий документ з технічними правками буде оприлюдено згодом.

Нагадаємо, що 25 травня представники громад Винників, Брюхович та сіл, які планують увійти у Брюховицьку ОТГ, влаштували мітинг перед будівлею Офісу президента у Києві. Мітингувальники просили президента Володимира Зеленського підтримати створення Брюховицької Винниківської об’єднаних територіальних громад і не включати ці населені пункти до складу Львівської ОТГ.

Фото: ілюстративне

Схожі новини