«Увесь тремтів від холоду»: 22-річний мешканець Дрогобиччини з річки витягнув собаку, якого намагалися втопити | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Увесь тремтів від холоду»: 22-річний мешканець Дрогобиччини з річки витягнув собаку, якого намагалися втопити
09 Лютого, 10:59

«Увесь тремтів від холоду»: 22-річний мешканець Дрогобиччини з річки витягнув собаку, якого намагалися втопити

22-річний Василь Костик зі села Опака Дрогобицького району витягнув із морозної річки собаку, якого попередній господар посадив у мішок та намагався втопити. Уже два тижні хлопець обігріває, годує та намагається вивести тваринку зі стресового стану.

Василь пригадує: 26 січня, коли йшов до крамниці, почув скавчання з річки. Витяг мішок і дістав звідти мокрого та ледь живого песика – той навіть не мав сили гавкати. Увесь день хлопець його відігрівав. Наступного дня собаці стало краще – він почав їсти та гратися, йдеться у сьогоднішньому матеріалі ТСН.

«Мішок побачив у річці поблизу свого дому. Витягнув, а він міцно зав’язаний мотузкою. Я одразу побіг додому за ножем. Поки намагався розрізати мішок – тваринка скавчала від холоду. Нарешті розрізав мішок і побачив в ньому собаку, що увесь тремтів. Біля обігрівача собака просидів кілька годин. Тепер він від мене не відходить. Правда, від переляку він перестав гавкати. І ще в нього залишився страх до води», – розповідає Василь Костик.

Хлопець зі своєю бабцею Мирославою Костик вирішили стати новими господарями врятованого песика.

«Назвали його Бім. У нас уже був собака з такою кличкою, але помер від старості. То й кажу до Василя, що цього песика нам Бог послав, – каже жінка. – Але хто так зміг з ним зробити, не знаю. Це нелюди».

У селі й гадки не мають, хто так познущався з тварини, бо усіх собак сусідів знають, а цього бачать вперше.

Нагадаємо, що 6 січня у будинку самбірського священника Романа Грицишина не стало собаки, якого знайшли пораненим на вулиці райцентру. Виявилося, що у тварину стріляли з пневматичної зброї – в його тілі виявили 4 кулі. Песика намагалися врятувати отець Роман, волонтери та небайдужі самбірчани, але не вдалося.

Фото: Фейсбук

Відео