В Гарнізонному храмі у Львові можна придбати писанку, створену руками воїнів 80-ї бригади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Гарнізонному храмі у Львові можна придбати писанку, створену руками воїнів 80-ї бригади
04 Травня, 10:15

В Гарнізонному храмі у Львові можна придбати писанку, створену руками воїнів 80-ї бригади

Сьогодні, 4 травня, з 15:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові розпочнеться благодійна акція «Писанка з-під Бахмута». Про це повідомляє інформаційний портал Капеланствво.info.

В рамках акції кожний охочий зможе за добровільну пожертву отримати писанку з фронту і тим самим допомогти зібрати кошти для потреб Захисників 80-тої окремої десантно-штурмової Галицької бригади, які знаходяться на Бахмутському напрямку.

За словами військового капелана 80-тої окремої десантно-штурмової Галицької бригади отця Івана Галя, найважливішою метою такої акції є допомога військовослужбовцям бригади у зборі коштів на квадроцикл або баггі для евакуації важкопоранених з поля бою.

«Можливо, що ці писанки виглядають не настільки професійними, адже їх творили мужні чоловічі руки, які звикли більше ремонтувати автомобілі чи копати окопи. Однак, саме вони передають дух фронту. Христос переміг смерть і дарував життя. Тому найважливіше у нашій акції – врятувати життя на фронті, де дорога кожна хвилина. Сьогодні звертаюся до людей доброї волі з проханням допомогти військовослужбовцям нашої бригади», – наголосив отець Іван Гальо.

Великодні мальовничі писанки творили Воїни майже усіх підрозділів 80-тої окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Військовослужбовці написали близько ста писанок із курячих яєць за спеціальною технологією  (видуті, змащені воском і фарбою), а також близько сорока писанок із дерева та покритих відповідними фарбами.

«Ласкаво запрошуємо долучитися до акції «Писанка з-під Бахмута» і допомогти нашим Захисникам купити необхідну техніку для фронту. Попри виконання бойових завдань, військовослужбовці 80-тої окремої десантно-штурмової Галицької бригади знайшли час, щоб написати для нас писанки, а разом з тим подарувати нам частинку свого серця і світло великодньої радості. Нехай Господь сторицею винагородить кожного за бажання допомогти і послужити ближньому», – наголосив Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук.

Нагадаємо, раніше в Гарнізонному храмі провели акцію «Благодійна верба» в підтримку Захисників і Захисниць.

 

Відео