В Хирові на Самбірщині невідомі розмалювали монумент рашистськими символами і гаслами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Хирові на Самбірщині невідомі розмалювали монумент рашистськими символами і гаслами
17 Травня, 12:50
logo-black

В Хирові на Самбірщині невідомі розмалювали монумент рашистськими символами і гаслами

На Львівщині невідомі розмалювали пам’ятник радянським воїнам проросійськими символами і гаслами. Відповідне фото зробили місцеві жителі.

Інцидент трапився у місті Хирів, що на Самбірщині. Там на центральній площі міста невідомі залишили на радянському пам’ятнику проросійські символи V та Z, а також гасла на підтримку рф.

Як розповів LMN місцевий священник Іван Гальо, він сам дізнався про подію з соцмереж. За його словами, досі подібних випадків в місті не було, однак прорадянські настрої в окремих жителів фіксувалися і раніше.

«В Хирові ж раніше також були прихильники цього (російського миру – ред). Вони мали малюнок Леніна на стіні спортзалу. Але чи пов’язане це між собою я не знаю», – повідомив він.

Священник також зазначив, що сумнівається, що обмалювати пам’ятник могли вимушені переселенці, які зараз проживають у Хирові.

Зазначимо, LMN звернулась також за коментарем до голови Хирівської міської ради Мирослави Королюк, однак вона від коментарів наразі утрималась.

Зараз на місці працюють слідчі, а сам пам’ятник накрили брезентом.

Додамо, Іван Гальо підкреслив, що такі дії можуть допомогти владі швидше навести у місті лад, адже, на його думку, все, що нагадує радянське, треба забирати.

«Може це підштовхне місцеву владу зробити порядок на площі. Адже от по Україні вже порядки роблять, Схід, Центр. Зачищають все, що пов’язане з росією та асвабадітєлями. А в нас ще наразі нічого», – розповів він.

Нагадаємо, нещодавно радянські монументи демонтували у Стрию, Червонограді та у Львові.

Відео