В одній з львівських лікарень допомогли Захиснику з Запоріжжя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В одній з львівських лікарень допомогли Захиснику з Запоріжжя
06 Квітня, 17:53

В одній з львівських лікарень допомогли Захиснику з Запоріжжя

48-річному Олександру у Львівській обласній клінічній лікарні провели імплантацію та протезування в ділянці реконструйованого дефекту нижньої щелепи. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Як розповів професор, щелепно-лицевий лікар-хірург Ян Варес, протетична реабілітація потерпілих з вогнепальними та мінно-вибуховими дефектами щелепних кісток – новий виклик сучасної вітчизняної стоматології та імплантології. Реабілітація таких пацієнтів вимагає не лише максимального відновлення анатомічних структур, але й функції щелепних кісток, зокрема, жування.

«Нашим завданням були імплантація та протезування з метою відновлення повноцінної жувальної функції, з чим ми успішно впорались завдяки співпраці з командою щелепно-лицевих хірургів ЛОКЛ, лікарями-ортопедами та зубними техніками. Вдячні усім дотичним за допомогу та небайдужість. Працюємо задля Перемоги і допомагаємо нашим захисникам!», – додав Ян Варес.

Додамо, з перших днів повномасштабного вторгнення в Україну чоловік Олександ добровельцем пішов захищати землю. У вересні потрапив під «град» і був важко поранений, з  того часу у його житті – лікарні та лікування, яке триває вже понад півтора року.

Відео