В одну кімнату гуртожитку принесли 23 запрошення на вибори | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В одну кімнату гуртожитку принесли 23 запрошення на вибори
25 Березня, 18:26
logo-black

В одну кімнату гуртожитку принесли 23 запрошення на вибори

Антоніна Скляренко

Сьогодні голова ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич розмістив у Фейсбуці повідомлення про ситуацію у львівському гуртожитку на вул. Наукова, 16. В одну із кімнат принесли 23 запрошення на вибори. Всі видруковані на різні прізвища.

«Інйормацію про це мені скинули мешканці тієї 515 кімнати. Сказали, що ситуація доволі комічна. Їм принесли 23 запрошення і жодного на прізвище того, хто насправді мешкає у кімнаті. А офіційно, до речі, там живе лише одна людина», – розповідає LMN Ігор Зінкевич.

Гуртожиток на Науковій, 16 належав ВАТ «ЛАЗ». Колись там жили працівники заводу. Та компанія давно розпалася. Гуртожитки були передані під управління ТзОВ «Львівавтокомплектація». Деякі кімнати в свій час продавалися та самозахоплювались. У 2018 році гуртожиток через борги відключили від електрики. Мешканці вимагали, аби місто взяло їх на баланс.

«Ситуація цікава, але потребує глибокого вивчення, щоб сказати, чи є тут виборчі порушеня. Якщо ці люди за вказаною адресою були приписані місяць тому, спеціально до виборів, і це явна свідома дія когось з адміністрації гуртожитку, то, звісно, – це порушення. Можливо, це люди, які жили в цьому гуртожитку, у цій кімнаті, але чомусь, з якихось причин, не були виписані. Тут варто було б звернутись у Франківський ДРВ, чи знають вони про це, поспілкуватись з мешканцями гуртожитку. Можливо, роками за цією адресою приносять такі запрошення. Але якщо люди реально там зареєстровані, щоби, припустимо, мати львівську прописку, то голосувати вони повинні тільки за цією адресою. Тут вже питання – чи їм байдуже на право голосу, а може, це «мертві душі» і їх взагалі не існує. Особисто зацікавила ця тема, будемо досліджувати», – каже Тарас Радь із громадської мережі ОПОРА.

Фото: energolife.info

Відео