Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В один день дві смерті: від COVID-19 померли чоловік зі Жовківщини та жінка зі Стрийщини
15 Травня, 18:59

В один день дві смерті: від COVID-19 померли чоловік зі Жовківщини та жінка зі Стрийщини

Сьогодні, 15 травня, на Львівщині від ускладнень, які виникли через коронавірусну інфекцію, померли ще двоє пацієнтів: 64-річний чоловік та 81-річна жінка, повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. В області від COVID-19 не стало вже 26 людей.

Чоловік зі Жовківщини лікувався у Центрі легеневого здоров’я. У медзаклад поступив 5 травня з двобічною пневмонією. Позитивний результат ПЛР-тесту на коронавірус отримав 9 травня. Чоловік хворів на цироз печінки. На апараті штучної вентиляції легень не перебував.

Мешканка Стрийського району померла у Львівській обласній інфекційній лікарні. На лікуванні перебувала з 5 травня. Діагноз «коронавірус» підтвердили лише сьогодні. Жінка мала супутні захворювання: хронічну серцеву недостатність та хворобу Паркінсона.

Нагадаємо, що станом на сьогоднішній ранок на Львівщині коронавірусом заразилися 942 особи.  Серед усіх пацієнтів з COVID-19 23 людини перебувають на лікуванні у відділенні реанімації та троє підключені до апарату ШВЛ.

У Львові працює безкоштовна Гаряча лінія «Стоп коронавірус» – 0 800 208 868. Якщо люди помітили у себе симптоми, схожі на ознаки коронавірусної інфекції, за цим номером можуть отримати консультації, як діяти.

Фото: ілюстративне

Схожі новини