В ОХМАТДИТІ прооперували двох 3-річних дітей з глибокою втратою слуху | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В ОХМАТДИТІ прооперували двох 3-річних дітей з глибокою втратою слуху
10 Березня, 16:00

В ОХМАТДИТІ прооперували двох 3-річних дітей з глибокою втратою слуху

В “Охматдиті” прооперували двох 3-річних дітей з глибокою втратою слуху. Їм зробили кохлеарні імплантації. Це вже 5 таке операційне втручання за крайні 9 місяців. Про це повідомили у пресслужбі лікарні.

“Наші отоларингологи прооперували 3-річного хлопчика з Червонограда Львівської області та 3-річну дівчинку з Миколаєва (зараз сімʼя проживає у Луцьку). Операційні втручання пройшли успішно”, – йдеться у повідомленні лікарні.

Ці дітки з глибокою втратою слуху. На жаль, слухові апарати їм не допомагали. Тому кохлеарна імплантація для них єдиний шанс почути звуки.
До слова, кохлеарні імпланти – це різновид слухового апарата, однак вони не просто підсилюють звук. Вони замінюють волоскові клітини внутрішнього вуха і передають звукову і мовну інформацію за допомогою слабких електричних розрядів прямо до слухового нерва. Зовнішня частина системи розміщується за вухом.
Імпланти, які встановили в “Охматдиті” від американського виробника «Advanced Bionics», який подарував їх українським дітям. Ці пристрої дороговартісні, проте для дітей операція повністю безкоштовна.
Для допомоги українським лікарям приїжджали колеги з Польщі та Бельгії, зокрема проф. Юзеф Мєжвінський (Бидгощ, Польща), проф. Марцін Шиманський (Люблін, Польща) та проф. Анджей Жаровський (Антверпен, Бельгія).
Відео