В селі на Дрогобиччині запровадили карантин через виявлений у собаки сказ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В селі на Дрогобиччині запровадили карантин через виявлений у собаки сказ
11 Березня, 13:30

В селі на Дрогобиччині запровадили карантин через виявлений у собаки сказ

В селі Грушів Меденицької громади та прилеглих населених пунктах оголосили карантин на два місяці. Причиною став виявлений у мертвої собаки сказ.

«7 березня представники сільської ради повідомили про загибель собаки. Працівниками ветеринарної служби було здійснено виїзд на місце загибелі. Труп тварини було відправлено в Львівську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби, де провівши експертизу підтвердили випадок сказу», – йдеться в повідомленні Дрогобицької РВА.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила накласти карантинні обмеження у селі Грушів та прилеглі території у радіусі п’яти кілометрів терміном на 2 місяці.

«Також встановити постійний ветеринарний контроль та нагляд з метою своєчасного виявлення та ізоляції хворих і підозрілих на захворювання сказом тварин. У селі Грушів організувати подвірні обходи з метою виявити підозрілих на сказ тварин», – йдеться в повідомленні.

Староста Грішівської селищної ради до 30 березня 2023 року повинен забезпечити та провести відлов безпритульних тварин при їх наявності.

Мешканців закликають тримати домашніх собак на прив’язі або у спеціальних вольєрах.

Відео