В селі на Яворівщині відкрили дитячий садок після капітального ремонту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В селі на Яворівщині відкрили дитячий садок після капітального ремонту
24 Березня, 20:29

В селі на Яворівщині відкрили дитячий садок після капітального ремонту

У Яворівській громаді, в селі Віжомля, відбулося офіційне відкриття дитячого садочку після капітального ремонту. Реконструкція приміщення розпочалася у 2019 році, а з 2021 року тривала реалізація проекту капітального ремонту дошкільного навчального закладу в рамках обласного конкурсу проектів регіонального розвитку.

Відкриття садочку стало можливим завдяки залученню коштів з державного (500 тис грн), обласного (1,4 млн грн), місцевого (2 млн грн) бюджетів та спонсорської допомоги групи компаній Корміл (100 тис грн).

На сьогодні у Віжомлянському старостинському окрузі проживає близько 60 дітей дошкільного віку, частина з яких ходитиме в цей садок. Наразі тут вже навчається одна група дошкільнят – 18 дітей, та планується ще одна. Загалом садочок розрахований на 30 дітей, з якими працюватимуть 10 педагогів.

В садочку вдалося обладнати не лише кімнати для навчання та відпочинку, а й інклюзивний клас. За словами директорки дошкільного закладу, планується ще відкрити кабінет логопеда, аби всебічно займатися розвитком дітей.

Володимир Хархаліс, депутат Львівської обласної ради та представник групи компаній Кормі зазначає, що відкриття цього садочку – це результат ефективної співпраці представників влади всіх рівнів, місцевих мешканців та бізнесу! Відкриття садочку в часі війни – це наглядний приклад української незламності та непереможності!

Відео