Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні судять першого окупанта за вбивство цивільного: вину визнає
18 Травня, 16:28

В Україні судять першого окупанта за вбивство цивільного: вину визнає

Вадим Шишімарін, перший російський військовий, якого судять за вбивство цивільного українця, визнав свою провину в залі суду. Наразі судовий процес продовжується. Про це повідомляють «Ґрати».

За даними видання, після зачитування обвинувального акту прокурором військовий підтвердив, що повністю визнає свою провину та не відмовляється від надання показань.

Перед тим як перейти до оголошеного порядку, суд пішов на перерву на 15 хвилин. Але після повернення судді оголосили про відкладення судового засідання на 12:00 19 травня. Рішення пояснили важливістю наступної стадії засідання — допиту обвинуваченого та потерпілих.

Солом’янський районний суд Києва розглядає справу російського військового, командира відділення 4-ї танкової Кантемирівської дивізії Московської області 21-річного сержанта Вадима Шишимаріна, якого звинувачують ​у вбивстві мирного мешканця на Сумщині — 62-річного Олександра Шеліпова.

Генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила, що він є першим російським військовим, який постав перед судом за вбивство цивільного в Україні.

Слідство встановило, що 21-річний російський військовий 28 лютого 2022 року вбив беззбройного мешканця селища Чупахівка Сумської області, який вів узбіччям дороги велосипед.

Схожі новини