Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні будуватимуть пологові з індивідуальними кімнатами
15 Серпня, 20:37

В Україні будуватимуть пологові з індивідуальними кімнатами

У проект нових державних будівельних норм щодо закладів охорони здоров’я хочуть ввести зміни для проектування сучасних пологових будинків. Зокрема, планують створювати лікарняні палати на одну маму з новонародженою дитиною. Про це повідомляє заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Сьогодні у більшості державних пологових будинків новоспечені мами з немовлятами перебувають по 2-3, а то й по 4 людини в палаті. Це дискомфортно. Ми маємо створювати належні комфортні умови для кожного. Тому зараз оновлюємо чинні будівельні норми щодо проектування медичних закладів і пропонуємо проектувати окремі палати в пологових будинках. Щоб там також обов’язково був душ та туалет. Це необхідні речі”, – каже Парцхаладзе.

Нагадаємо, що раніше Мінрегіон також пропонував ввести зміни у будівельні норми для проектування дитячих лікарень з сучасними окремими палатами для одночасного перебування дитини з батьками. Це комфорт маленьких пацієнтів та спокій їх батьків, які зможуть бути поряд зі своєю дитиною.

Фото: Світмам

Схожі новини