Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні коронавірус перемогла найстарша пацієнтка з гострим інфарктом
10 Квітня, 16:45

В Україні коронавірус перемогла найстарша пацієнтка з гострим інфарктом

73-річна пацієнтка із Вінниці вилікувалась від COVID-19. Жінка була в особливій небезпеці, адже мала супутню важку патологію.

«Хочу повідомити дуже хорошу новину: в нас одужала найстарша пацієнтка, 73 років. В неї до всього була досить важка патологія – гострий інфаркт і двобічна пневмонія, плюс ще й коронавірус. Але вона вже вилікувалась і вчорашній день вже провела удома. Бажаємо їй здоров’я», – сказав сьогодні на брифінгу міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Нагадаємо, в Україні на коронавірусну інфекцію найбільше хворих зафіксовано у Чернівецькій області – 366. На другому місці за кількістю заражених є місто Київ – 348, на третьому – Івано-Франківщина. Там коронавірус виявили у 254-х людей.

До речі, на Прикарпатті фіксують одну із найвищих смертностей від цієї недуги. Станом на сьогодні померло вже 17 людей. В місцевій ОДА повідомили про смерть 67-річної жінки із обласного центру та 40-річного із Калуша. У двох випадках у цих людей брали аналізи прижиттєво, лікарі дізналися про діагноз перед смертю хворих.

  • 0
  • 1406
Схожі новини