Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні – новий прем’єр: депутати підтримали кандидатуру львів’янина Дениса Шмигаля
04 Березня, 18:18

В Україні – новий прем’єр: депутати підтримали кандидатуру львів’янина Дениса Шмигаля

Щойно у Верховній Раді парламентарі віддали свої голоси за нового очільника Уряду – Дениса Шмигаля. Кандидатуру запропонував президент.

За львів’янина Дениса Шмигаля проголосував 291 депутат.

«Я дійсно вважаю, що попередній уряд робив усе можливе, але сьогодні українцям потрібен уряд, який зробить неможливе. Я сподіваюся, що саме таким і буде наступний Кабінет міністрів”, – сказав Володимир Зеленський.

Денису Шмигалю 44 роки. Родом він зі Львова. За освітою – інженер-економіст. Вчився у Бельгії, Канаді, Грузії та Фінляндії. Вільно володіє англійською та польською мовами. З початку двохтисячних працював у бізнесі. А 2009 року перейшов на державні посади. Був помічником глави Львівської ОДА Миколи Кмитя, а згодом очолив департамент економіки. Після перемоги на виборах Володимира Зеленського – Денис Шмигаль був одним із претендентів на посаду голови Львівської облдержадміністрації, натомість очолив Івано-Франківщину, пише ТСН

До слова, сьогодні парламентарі відправили у відставку уряд Олексія Гончарука, який протримався на посаді 6 місяців, найменше від усіх попередників.

ФОТО: УНІАН

Схожі новини