В українському фіналі Євробачення-2019 виступлять російські протеже – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В українському фіналі Євробачення-2019 виступлять російські протеже
23 Лютого, 16:52

В українському фіналі Євробачення-2019 виступлять російські протеже

ievrobachennia-2019-702x459

Троє із шести учасників Євробачення – 2019, як сьогодні виступлять у фіналі конкурсу, відверті прихильники країни агресора.  Напередодні конкурсу соцмережі просто вибухнули від обурення, просять втрутитись СБУ.

“Фаворитка” конкурсного відбору MARUV у 2015 році виступала на “Новой волнє” в Сочі, торік – на Чемпіонаті світу з футболу в РФ, а також була на пропагандистському “Першому каналі” на шоу “Вєчєрній Ургант”. У квітні у MARUV заплановані виступи в Москві та Санкт-Петербурзі. Свого часу на шоу “Голос країни” її тренером був Сєргєй Лазарєв – той самий, що представлятиме Росію цього року. Це означає, що будуть “братські обійми” з російським учасником, лояльність до російських ЗМІ та взагалі Росії.

Учасниця дуету YUKO – громадянка РФ. Хоч живе в Україні вже 7 років.  Під час відбору заявляла, що виступала в Росії, бо “була вдома”.

ANNA MARIA – дует двох близнючок з Криму. Їхня мати – віце-прем’єр у підконтрольному Росії окупаційному “уряді” Аксьонова. У Москві її нагородили премією “Юрист року”. Їхній батько з 2014 року перейшов на службу Росії та був призначений суддею “Верховного суду Криму”, а у 2016 році пішов на пенсію. І батькові, і матері інкримінується державна зрада, але вони недоступні органам слідства, оскільки живуть в окупованому Криму. Сестри не тільки не засуджують зрадництво батьків, а й нахабно заявляють на українському ТБ, що “Україна не веде війну з Росією, а конфлікт просто називається АТО”. А на запитання “чий Крим?” заявили, що вони «внєполітікі» і що “Україна просто втратила Крим”.

887452_9_w_590

«Звертаємося до керівника UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія й вимагаємо негайно вжити заходів. Усунути з конкурсу учасників-колаборантів, яких там не мало б бути ні за яких обставин. Це кричуще нехтування інформаційною безпекою держави під час війни, – пишуть активісти у групі «Відсіч», – Закликаємо членів журі та ведучого конкурсу Сергій Притула перед голосуванням вичерпно поінформувати глядачів про позицію конкурсантів щодо російської агресії та окупації українських територій. Роблячи свій вибір на користь того чи іншого учасника, глядачі мають повне право знати, чи визнають конкурсанти російську агресію, чиїми вони вважають Крим і окуповані території Сходу України та ким вони вважають Путіна і як вони ставляться до української мови. Закликаємо глядачів не підтримувати колаборантів і не голосувати за них!»

ФОТО: Карикатуру співачок у вигляді президента РФ Володимира Путіна опублікував “Процишин офіційний”.

Відео