Вагони зі сміттям та смородом: пасажирів обурив антисанітарний стан електрички Львів-Мукачево | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вагони зі сміттям та смородом: пасажирів обурив антисанітарний стан електрички Львів-Мукачево
05 Лютого, 14:18
logo-black

Вагони зі сміттям та смородом: пасажирів обурив антисанітарний стан електрички Львів-Мукачево

Антоніна Скляренко

Пасажири, яким довелося їхати поїздом Львів-Мукачево в суботу, 2 лютого, о 7.00, досі не можуть оговтатись. До перону у Львові вагони були подані бруднющі, із залишками їжі та забитим унітазом у туалетній кабінці.

“Поїзд Львів-Мукачево. Жах, це ми йдемо у Європу, бо поїзд курсує з туристами-лижниками, пасажирами саме до кордону з Угорщиною. Жахливий сморід, таке враження, що свиней везли. По всьому вагону сміття. Таке враження, що насправді цей вагон для худоби, бомжів, а не для людей, які купили квиток на суперпотяг”, – написав одразу пост обурення у соцмережі Іван Дацюк, пасажир потяга.

Хлопець зробив кілька фотографій. На них видно, як сидіння завалені папірцями, залишками їжі, недогризками від яблук та пляшками з-під пива. Пост набув широкого розголосу, під ним з’явилося  багато коментарів інших користувачів цієї електрички. Люди кажуть, електричка Львів-Мукачево останнім часом ще й часто запізнюється. Може до перону прибути на 40-50 хвилин пізніше зазначеного графіку. Або, навпаки, відправитися раніше.

«Тут обурює два моменти. Люди, які їхали перед тим. Як так, вони ж таки люди. А повели себе як тварини в клітці. Де їли, там і викидали сміття. Але і працівники, які б мали прибрати вагон, не кращі. Поїзд їхав з ранку о 7-й годині. З Мукачева прибув ще увечері. Ціла ніч була у прибиральників. Але вирішили, напевне, що і так згодиться. В туалет у вагоні не можливо було піти, запах стояв ще, певно, з вулиці. Каналізація забита. Все обдерте. Сидіння мокрі. За що платити гроші було?», – каже Олег.

Ситуацію з неприбраним потягом прокоментували для LMN у Львівській залізниці.

«На жаль, через поломку потяг, який мав цього дня відправлятися у Мукачеве, замінили на інший, який щойно прибув з рейсу. Це був вимушений захід і одиничний випадок. Техпрацівники, які обслуговують вагони і відповідають за чистоту, просто фізично не встигли прибрати. З фотографій видно, якого саме походження сміття, та й те, що воно свіже», – каже Андрій Везденко із Львівської залізниці.

Відео