Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вакцина від коронавірусу може обвалити курс долара – аналітики
17 Листопада, 12:23

Вакцина від коронавірусу може обвалити курс долара – аналітики

Якщо у 2021 році вакцини проти Covid-19 отримають широке поширення і допоможуть оживити світову торгівлю, то долар може впасти на 20%.

У звіті Citigroup аналітики стверджують, що поширення вакцини “активує індикатори “ведмежого ринку” і відкриє долару шлях до багаторічного зниження, як це було на початку 2000-х, пише Газета. Юа, з посиланням на Bloomberg.

У 2001 році каталізатором багаторічної тенденції до зниження курсу долара став вступ Китаю до Світової організації торгівлі. Це «спровокувало хвилю глобалізації, що викликала зростання обсягів світової торгівлі, залишивши позаду закриту економіку США, у якій бета-коефіцієнт глобального зростання був набагато нижче».

Експерти вважають, що політика Федеральної резервної системи поряд з масовою вакцинацією буде більш значним двигуном курсу долара в майбутньому.

Індекс долара Bloomberg, який впав приблизно на 11% в порівнянні з березневим піком, 16 листопада опинився під додатковим тиском після новин про ефективність вакцини Moderna проти Covid-19.

До слова, сьогодні, 17 листопада, Національний банк України встановив курс долара на рівні 28,11 гр. Це на 1 коп. менше, як було вчора. Повідомляє сайт НБУ. Євро подорожчав на 3 коп. Коштує 33,22 грн.

 

 

 

  • 0
  • 257
Схожі новини