Вчителька, яка заставляла учнів їсти паперові літачки, позбулася роботи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вчителька, яка заставляла учнів їсти паперові літачки, позбулася роботи
14 Червня, 15:43

Вчителька, яка заставляла учнів їсти паперові літачки, позбулася роботи

60-річну Надію Волощук вчительку інформатики Солонківської загальноосвітньої школи звільнили з роботи за погрози учню сьомого класу. Педагога звинуватили у систематичному приниженні учнів, – пише Захід.нет.

Нагадаємо, скандал у Солонківській школі розгорівся у травні. Вчителька інформатики на уроці в 7 класі вимахувала перед учнем ножем, а все тому, що у хлопця не було ручки, тож педагог порадила семикласнику писати власною кров’ю.

Батьки учнів розповідали, що вчителька не вперше принижує школярів. Свій вчинок Надія Волощук назвала жартом і пояснила некерованістю класу. Вона визнала свою вину і написала заяву на звільнення.

Одразу після цього випадку голова Солонківської ОТГ Богдан Дубневич дав розпорядження не підписувати заяву 60-річної Надії Волощук на звільнення. Він заявив, що у школі проведуть розслідування.

«Конкретно будемо досліджувати і разом з радою трудового колективу винесемо свій вердикт: або вчитель покине школу, або ми попросимо учня змінити навчальний заклад», – написав у Facebook Богдан Дубневич.

У відділі освіти Солонківської ОТГ повідомили, що 21 травня Надію Волощук звільнили з посади, а 25 травня їй оголосили догану.

«Щодо вчительки Волощук Надії Богданівни після перевірки інциденту були прийняті такі кадрові рішення. 17 травня їй відсторонили від роботи, пізніше на підставі рішення комісії від 25.05.2021 вчительці було оголошено догану, станом на зараз вчителька інформатики звільнена з роботи», – йдеться у документі.

Відео