Вдруге за місяць підозрюваний у вбивстві намагався вмерти у суді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вдруге за місяць підозрюваний у вбивстві намагався вмерти у суді
06 Червня, 15:55
logo-black

Вдруге за місяць підозрюваний у вбивстві намагався вмерти у суді

Сьогодні у Стрийському міськрайонному суді відбувалось судове підготовче засідання у справі вбивства продавця валюти. Головний фігурант справи одночасно підозрюється і в ще одному тяжкому злочені – вбивстві  таксиста. Чоловік вдруге під час засідання намагався вкоротити собі віку. Цього разу за допомогою таблеток.

«Підозрюваний просто у залі суду витягнув флакон з пігулками, та почав їх ковтати. Після чого стало йому зле. Одразу викликали «швидку». Чоловіка забрали в лікарню на промивку шлунку, супроводжувала медиків поліція. Таблетки психотропні. Такі, кажуть, призначають людям хворим на шезофренію. Поки не знаємо чи це його особисті , чи він звідкісь їх взяв», – розповідає очевидися події у суді.

Чоловік вдруге за місяць зводить рахунки з життям у залі Стрийського міжрайонного суду. 21 травня, коли розглядали його справу, підозрюваний на знак протесту проти продовження йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, намагався порізати вени. Тоді так само несподівано з рота витягнув лезо і кілька разів розрізав зап’ястя. Проте охорона швидко зреагувала. Підозрюваного у вбивстві доправили до лікарні і все минулося.

До речі, справу вбивства продавця валюти суд розглядає за участі присяжних.

 

ФОТО: 245.ua

Відео